הדפסה

חזון ומטרות

חזון ומטרות הפירמה
שטרק את שטרק רואי חשבון שמה לה למטרה להיות ספק של מגוון שירותים.
פילוסופיית השירות המובילה ומנחה אותה מידי יום הינה יחס אישי ושירות מקצועי. הפירמה מחויבת להעניק ללקוחותיה את השירות המקצועי והאיכותי ביותר, תוך הקפדה על יושרה, הגינות ואתיקה מקצועית, והכול תוך מתן כבוד לזולת.

אנו גאים בעובדינו ומחויבים לשמירה מתמדת על רמתם המקצועית ועל איכות השירותים הניתנים לכלל לקוחותינו. במקביל, אנו שואפים לשיפור מתמיד ברמה ובאיכות השירותים המגוונים שאנו מעניקים.
אנו שואפים להמשיך לגדול, להתפתח ולהתחדש במטרה להיות לגורם משפיע בענף ראיית החשבון בישראל.

3 צעדים להצלחה
להיענות לצרכיו הייחודיים של הלקוח
מתוך הכרה בצרכיו השונים של כל לקוח, הפירמה מקפידה ששירותיה יותאמו לכל לקוח בנפרד (Tailor made), וזאת לאחר ניתוח אישי ותכנון מקצועי וקפדני של מכלול צרכיו.
מערכת העבודה בין הפירמה ללקוח, מתנהלת באמצעות איש קשר קבוע, שותף בפירמה, אשר מנהל את תהליך העבודה בפועל; מנתב את העבודות השונות לגורמים המקצועיים הרלוונטיים בפירמה והכול בכדי שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ובאופן המקצועי ביותר. במידת הצורך, מתקיימים דיונים, ניתוחים והתייעצויות, עם מומחים רלוונטיים בתחום או במסגרת רחבה יותר.
גישה ייחודית ואישית זו, מאפשרת להשיג הבנה מלאה של עסקי הלקוח, ומסייעת לכולנו לעמוד בפני אתגרים מקצועיים ולנווט בהצלחה בעולם העסקי.

להעניק את השירות הטוב ביותר תוך שאיפה למצוינות
הפירמה מחויבת להעניק שירות מקצועי ואישי ברמה הגבוהה ביותר.
כפועל יוצא ממחויבות זו, הצוות המקצועי של הפירמה נבחר בקפידה ומחויב להשיג יעדים אלו. כל רואי החשבון, המתמחים, מנהלי החשבונות  ויתר העובדים הינם בעלי השכלה, ידע וניסיון רב שנים במתן שירותי חשבונאות, מיסוי ועבודות כלכליות. השותפים ועובדי הפירמה בעלי ניסיון עשיר במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי, בישראל ובחו"ל.

אנו חותרים לשמירה על רמה מקצועית גבוהה, עבודה מדויקת, עמידה בלוחות זמנים, חתירה למצוינות, והכל תוך שיתוף פעולה מלא ודאגה לצרכים של כל לקוח.
 
לספק ערך מוסף ומידע עדכני, תוך מתן שירות אישי, מקצועי ומסור
במסגרת עיסוקנו אנו מקפידים מאוד על עדכונים מקצועיים ויישומם באופן שוטף וכן על שמירת פרטיותו של הלקוח. אנו מלווים את הלקוח בכל תהליכיו העסקיים, משלב הקמת העסק העצמאי, המשך בליווי מקצועי ועד לליווי חברות עסקיות, עמותות, גופי ממשל ואחרים במגוון רחב של תחומים.
אנו מאמינים בהענקת ערך מוסף ללקוח ושואפים להרחיב את הידע המקצועי שלנו באופן קבוע באמצעות קשרי השותפות שלנו עם רשת IAPA שהינה רשת בינלאומית של כ- 220 פירמות רואי חשבון מכל רחבי העולם ולמידה בלתי פוסקת של כל החידושים.